stare kartki pocztowe na boze narodzenie

stare kartki pocztowe na boze narodzenie

Moc seler Memory Stick

Jako nauka nutrigenomiki i Epigenetyki ewoluują, dowody uzdrawiającą moc prostych owoców i warzyw jest montaż. Seler może być jednym z tych warzyw, które nie zostały wypłacone dużo uwagi, ale po przeczytaniu tego artykułu, jestem pewien, że chcesz, aby włączyć go w swoim wyciskania i koktajli.

Oprócz ładowano witaminy K, C i A, kwasu foliowego, potasu i pierwiastki śladowe, ma unikalną związek, który, jak wykazano, w celu zwiększenia funkcji poznawczych w chorobie Alzheimera, choroby układu sercowo-naczyniowego i zapobieżenia infekcji żołądka przez H. pylori.

Istnieją 2 specyficzne flawonoidy z selera, apigenina i luteiny, które okazały się być obiecujące przed różnymi rodzajami raka.

Ale najbardziej ekscytująca wiadomość dla kobiet, które są Bycie proaktywnym z profilaktyką lub którzy są na drodze uzdrawiania, jest apigenina związek. Ten flawonoidów, które znajduje się w selera się obiecujące jako potencjalnego nietoksycznym leczenia raka piersi HER2.

W jaki sposób ekstrakt roślinny mają tyle władzy nad rakiem? Po pierwsze, zmniejsza się czynnik wzrostu naczyń (VEGF), które stymuluje powstawanie nowych naczyń krwionośnych, które zasilają nowotworów. Dzielą się komórki rakowe i tworzenie guza, potrzebują żywności i dopływ krwi, a więc tworzenia własnych. Apigenina zatrzymuje rozwój tych nowych naczyń krwionośnych tak guzy nie mogą rosnąć.

Następny utrzymuje komórki raka piersi z dzielenia i namnażania.

Wreszcie, to powoduje, że komórki raka piersi obumierać. Z natury, komórki rakowe nie umiera, ponieważ mają konkretną ścieżkę komórkową, która utrzymuje je przed śmiercią.

To jest cały przesłanką chemioterapii – zabić komórki rakowe z silną trucizną. Problem polega na tym, że forma leczenia często zabija pacjenta lub tworzy środowisko dla innego raka rozwijać.

Artykuł dzięki: