Kartki urodzinowe

Kartki urodzinowe

Nasza strona to ciągłe nowości i pomysły, zebrane w jednym miejscu. Na pewno znajdą tu coś dla siebie zarówno początkujący jak i bardziej zaawansowani w ręcznym tworzeniu artyści. Dla osób, które nie mają zdolności są propozycje gotowych kartek oraz miejsc, gdzie można je zakupić. W zakładce Elektroniczne znajdziemy gotowe kreatory, gdzie można stworzyć własną kartkę elektroniczną bądź skorzystać z gotowego wzoru. Na pewno jest to dużym ułatwieniem gdyż nie zawsze jesteśmy w stanie wysłac kartkę pocztową szybciej albo spotkać się z solenizantem więc wysłana elektronicznie na pewno dojdzie w danym dniu. Oprócz tego przygotowywujemy wzory życzeń dla różnych osób. Dodatkowo mamy zakładkę z życzeniami i wierszykami, jakie układają użytkownicy i nadsyłają do nas. Warto się z nimi zapoznać, by wykorzystać je lub stworzyć coś własnego.

Wiele osób ma marzenie, by dostać jak najwięcej kartek na urodziny z róznych zakątków świata. Jest wiele for podróżniczych, gdzie podróżnicy podają sobie informację np. o akcji wysyłania kartek do danej osoby. Jest to swietny i na pewno miły pomysł na prezent jeśli ktoś dostaje mnóstwo kartek w jednym czasie od osób, które ledwo zna lub w ogóle nie zna.

Coraz częściej wysyła się także kartki na portalach społecznościowych typu facebook, który „przypomina” o urodzinach użytkownika. Z jednej strony jest to fajne, że tyle osób składa życzenia, ale z drugiej często są to puste życzenia pisane na „odczep się”, co nie każdemu odpowiada.

Artykuł dzięki: