kartki pocztowe online

kartki pocztowe online

Co pięć Płonące pytania będą do odbiorców Zapytaj

Jednym z najtrudniejszych części prezentacji jest sesja pytań i odpowiedzi (QA). Wiele kadry kierowniczej się martwić i troszczy się o tym nieuchronnym części spotkania. W rzeczywistości, chciałbym sklasyfikować każdą prezentację, która nie prowadzi do pytania zadawane jako kompletne niepowodzenie. Głównym celem każdej komunikacji, a zwłaszcza na poziomie wyższego, jest przeniesienie ludzi do działania. Wymaga to poziom zaangażowania ze strony publiczności, która musi zawierać pytania, które pogłębiają swoją wiedzę.

Więc jak to jest nieuniknione i pożądanym aspektem do spotkania, to dlaczego nie przygotować się do niej w najlepszym najpełniejszy możliwy sposób. Moja mantra jest „zawsze gotowy”. Dla tych z Was, którzy byli skautów, pamiętaj Mottem harcerzy? „Być przygotowanym”.

Tutaj jest procesem sześć krok można użyć, aby zawsze być gotowi i przygotowani do QA. Zastosowania obejmują:

Przedstawianie kierownictwa

Przygotowanie do rozmowy mediów

Udział w cotygodniowym telekonferencji z zarządzaniem granicą

Przyczyniając się do spotkania przeglądowego biznesu

Będąc na panelu w walnym zgromadzeniu

kartki pocztowe online

Opisy indeksowe na spotkaniu w ratuszu

Krok 1: pieczenie pięć

Zanotuj pięć najważniejszych pytań publiczność chce wiedzieć na ten temat masz zamiar dostarczyć. Niektóre z tych pytań będzie powracającym i łatwo odpowiedzieć. Ale wykorzystać ten czas, aby myśleć o niektórych trudniejszych kwestii zostałeś poproszony w przeszłości. Jakie pytania złapać cię? Jeśli chcesz zadać najtrudniejsze, najtrudniejsze pytanie na ten temat, co by można zapytać?

Przykłady:

Temat: Business Review spotkanie

Spalanie pytania:

Jak dobrze jest centrum badawczo-rozwojowe zostały włączone do naszych globalnych planów rozwoju produktu?

Jakie kroki można podjąć w celu zmianę sytuacji malejący marża brutto?

Artykuł dzięki: