kartki pocztowe kolekcjonerskie

kartki pocztowe kolekcjonerskie

Jak dobrze przygotowana jest działalność na spowolnienie globalnej gospodarki?

Krok 2: wyzwalanie się wypunktowania

Na każde pytanie, zapisz swoje odpowiedzi szybko za pomocą wypunktowania. Napisz 4-6 słowa dla każdego pocisku pomóc wyzwolić pełniejszą odpowiedź. Umiejętność tutaj pochodzi z nie myśleć o każde pytanie zbyt długo. Zanotuj pierwsze pięć lub sześć punktów po kulach, które przychodzą do głowy.

Przykład:

Spalanie pytania:

Jak dobrze jest centrum badawczo-rozwojowe zostały włączone do naszych globalnych planów rozwoju produktu?

Bullet punktów:

kartki pocztowe kolekcjonerskie

Szybka zmiana na operacjach RD

Wyniki z globalnym RD telekonferencji

rurociąg 2012-2013

Wyzwania Manpower spowolnienie ramp-up

Szanse nie biorą

Krok 3: Sprawdź je mobilna

kartki pocztowe kolekcjonerskie

Większość kadry są w ruchu i trzeba być w stanie przechwytywać strumienie czasu, aby pomóc Ci przygotować. Na przykład, gdy jesteś w drodze, czekając w salonie biznesowym, biorąc lot. Są to wszystkie możliwości, aby uzyskać gotowy Twój QA.

Jeśli jesteś starej szkoły jak ja i wolę myśleć na papierze:

Wydrukować lub zapisać swoje pytania i odpowiedzi podpunkt na niektórych kartach pamięci. Weź jedną kartę cue dla każdego pytania. Ta metoda działa dobrze, ponieważ można nadal pracować nad nimi podczas startu i lądowania. Można także przenieść karty wokół i zobaczyć połączeń między nimi lepiej niż pracujący w cyfrowy. Przechowywać puste karty cue przydaje się w teczce.

Dla ludzi, którzy chcą utrzymać wszystko cyfrowe:

Skonfiguruj dokument na swoim telefonie lub tablecie komputerze, można wrócić do edycji. Skanowanie za pomocą pytań i zmienić je w zależności od priorytetów publiczności jesteś adresowania.

Krok 4: Polski, aby je błyszczeć

Dodawanie, modyfikowanie i szlifować swoje odpowiedzi. Gdy masz nowe anegdoty dane lub pomysły podzielić dodać je do pliku.
Artykuł dzięki: