kartki pocztowe co napisac

kartki pocztowe co napisac

Najczęstszym błędem podczas prezentacji

Ostatnio poproszono mnie: „Co jest najczęstszym błędem ludzie robią, kiedy daje prezentacji?”

Po namyśle uznałem, że „opierając się na własnych slajdów” jest chyba najczęstszym błędem i jeden z najbardziej zabójcze.

Istnieją dwa różne problemy, które opierając się na slajdach tworzy.

Pierwszym jest to, że jeśli spodziewasz slajdy przypomnieć, co powiedzieć podczas prezentacji, kiedy zaczyna się rozwijać prezentację, istnieje silna tendencja, aby dodać dużo punktach przypomnienia.

Zazwyczaj, gdy ktoś jest proszony do tworzenia prezentacji PowerPoint otwierają się i zacznij pisać dalej. Mogą pożyczyć kilka slajdów z innej prezentacji PowerPoint, ale przede wszystkim służy do sekwencjonowania zestawy punktach w pozycjach. W rzeczywistości zakład Zarys PowerPoint jest bardzo łatwy w użyciu i szczególnie pomocne przy tworzeniu zestawu punktach, a następnie ponownie je zamawiania lub zmiany poziomu ich znaczenie.

Te wypunktowania są często doskonały zestaw notatek głośnikowych i może łatwo z podstawy swoich kart zawołanie, ale oni nigdy nie powinny być pokazane jako slajdy prezentacji. Wszakże są one trudno zakwalifikować jako pomoce wizualne.

Po uruchomieniu prezentacji, drugi problem, daje o sobie znać head.I’m pewno wszyscy świadkami prezentacji, w której prezenter korzysta ze zjeżdżalniami przypomnieć mu / jej, co powiedzieć.

Zazwyczaj będzie to wyglądać następująco

Prezenter kliknięcie, aby otworzyć pierwszy slajd.

Okazuje patrzeć na ekran i odczytuje slajd, po czym odwraca się do widowni i rozmowy o tym, co mówi slajdów. Często stosując dokładnie taką samą treść, jak jest na slajdzie (trudno nie!).

Gdy on / ona zabraknie rzeczy do powiedzenia, on / ona ma jeden ostateczny wygląd na slajdzie, a następnie klika na następny slajd.

Artykuł dzięki: