aligator kartki pocztowe

aligator kartki pocztowe

Jak uruchomić Virtual Business Assistant i pracować z domu

To marzenie wielu ludzi dzielić się – możliwość zarabiania na życie wielką pracę z domu. Jest to szczególnie kusząca w tych dniach starają gdy szef jest na swojej ostatniej nerwu, a dzieci są chore i jesteś po prostu zbyt zmęczony, żeby nawet myśleć o ubieranie i nagłówek do biura.

Ale to nie musi być tylko dziwaczny jawie. Każdego dnia tysiące kobiet i mężczyzn wyskoczyć z łóżka i udać się do swojego biura w domu, kubek kawy w ręku (a czasem jeszcze w piżamie), aby rozpocząć swój dzień pracy. Można też, przy odrobinie przygotowania.

Czy podwaliny najpierw

aligator kartki pocztowe

Nie sen kiedykolwiek stała się rzeczywistością bez uprzedniego robi podwaliny. Jeśli chcesz rozpocząć wirtualny asystent biznesu, istnieje kilka rzeczy, które trzeba zrobić, aby przygotować.

Budżetowy. Co najważniejsze, przed skokiem statek na swojej obecnej pracy, to aby uzyskać swoje finanse w porządku. Jeśli jesteś aż do gałki oczne w zadłużenia karty kredytowej i żyjącego od wypłaty do wypłaty, a teraz nie jest czas, aby zakończyć pracę. Ale może to być po prostu czas, aby rozpocząć trochę boczny występ w nocy iw weekendy – idealny dla nowego wirtualnego asystenta biz!

Podczas pracy na budowie, że solidne podstawy finansowe, można również wykonać pewne prace rozpoznawcze. Badanie to, co robią inni Vas, jakie usługi oferują, kto jest ich na rynku jest to, co te opłaty, i jak sprzedają swoją działalność. Spójrz na forach, które zaspokajają wirtualnych asystentów, dołącz do grupy na LinkedIn i szukać społeczności VAS o Google+. Znajdziesz wiele rozmów o tym, co działa, a co nie, i jak można zacząć.

Planowanie biznesu. Rozpoczęcie działalności gospodarczej wymaga czegoś więcej niż tylko otwarcie się drzwi i krzycząc „Zatrudnij mnie!” A gdy mała firma w Internecie działa na sznurowadło prawdopodobnie nie będzie wymagał pełnowymiarową biznes plan, trzeba zrobić, aby mieć jakiś pomysł, jak będziesz się rynek, jakie usługi będzie oferować, który klient docelowy jest, a co budżet będzie.
Artykuł dzięki: