artystyczne kartki pocztowe

artystyczne kartki pocztowe Chyba wiesz, że te rzeczy, nie wiem, czy się uda, czy nie, a nawet, w którą stronę należy iść dalej.

Wielki Wprowadzenie

Przed oficjalnie rozpoczęcie nowego biznesu – czy pracujesz na nim w niepełnym wymiarze godzin lub podjęły zanurzyć w pełnym wymiarze czasu – trzeba mieć trzy kawałki w miejscu: domena, witryny i listy mailingowej. Każdy z nich jest kluczem do Twojego sukcesu.

artystyczne kartki pocztowe

Nazwy domen. Jest to adres w sieci. To miejsce, gdzie swój e-mail trafi i gdzie klienci znajdą cię. Utrzymanie wszystkich to na uwadze, można zobaczyć, że ważne jest, aby wybrać dobrą domenę. Niektóre punkty, o których warto pamiętać:

.com jest prawie zawsze lepszym wyborem. Kiedykolwiek powiedzieć ludziom, co jest domeną i później spróbować wpisać go w przeglądarce, .com będzie domyślnym rozszerzeniem zechcą. Jeśli twoje is.net or.biz or.co lub cokolwiek innego, pojawia się ryzyko wysyłania użytkowników do innej strony.

Unikać kreski i cyfr. Chcesz być w stanie łatwo mówić nazwy domeny. My Virtual Assistant dot com jest znacznie łatwiejsze do powiedzenia (i zrozumieć) niż mój rozdzielczej wirtualny asystent kreska kropka com. To samo dotyczy zastąpienia słowa z liczbami.

artystyczne kartki pocztowe

Ktoś inny przeczytać domeny, dzięki czemu można uniknąć kłopotliwych błędnych interpretacji, że po prostu nie widzą.

Twoja strona internetowa. To jest to, co ludzie będą widzieć, gdy wpisują domeny w pasku adresu swojej przeglądarce. Najszybszy, najłatwiejszy sposób na utworzenie strony internetowej jest użycie WordPress, które większość firm hostingowych pozwoli Ci zrobić poprzez ich jednym kliknięciem instalatora. Raz zainstalowany, WordPress jest tak łatwy w użyciu jak edytor tekstu, a ponieważ jest to open source, to niezwykle elastyczne, jak również.

Wybierz elegancki, profesjonalny motyw (istnieją tysiące dostępnych) i skonfigurować kilka stron pozwolić goście wiedzą, co robisz.
Artykuł dzięki: